AKTUÁLNÍ INFORMACE NAŠÍ FARNOSTI

Ohlášky: 4. neděle velikonoční, 22. 4. 2018

• Sbírka pro obyvatele Blízkého a Středního východu vynesla 29 140,- Kč.
  • Tuto neděli slavíme sv. Vojtěcha, proto je v 15:30 sv. požehnání. V 16:00 jste zváni na koncert Žesťové harmonie a po něm na posezení v suterénu. V pondělí bude sváteční mše sv. v obvyklém čase u sv. Vojtěcha.
  • Další chvíle nad Biblí je v pondělí v 16:00 hod. v učebně náboženství.
  • Seminář obnovy v Duchu svatém je v pondělí  23. 4. v 19:30 v suterénu.
  • Ve čtvrtek je příprava dětí na 1. sv. přijímání i s rodiči v 16:00 v kostele.
  • V pátek ve 14:00 hod. je bohoslužba na Senioru C.
  • Příští neděli je uzávěrka dalšího čísla farního Občasníku.
  • Je možno zapojit se do modliteb za biřmovance buďto nezávazně nebo si vybrat týden a zapsat se do rozpisu. Modlitba je na nástěnce u sakristie.
  • Ve středu končí výstava „Poutník Jan Pavel II." Do té doby je ještě možno přispět u sakristie na činnost centra pro rodinu a pořízení automobilu.
  • Charita sv. Anežky pořádá pouť na sv. Hostýn. Koná se v úterý 15. května. Zapisovat se můžete na Charitě v pokladně u paní Vardanové. Cena je 110,- Kč. Bližší informace jsou na plakátku na nástěnce u bočního vchodu.
  • Charita rovněž hledá výpomoc v charitním šatníku. A to ve středu od 16 do 18 hodin. Dobrovolnice ať se hlásí u pastoračního pracovníka J. Žalčíka.
  • V sobotu 12. května se koná v Přerově 11. Dopletná pro pletařky obvazů pro malomocné. Bližší informace pro zájemce jsou ve vitríně na plakátě.

Text „Úvahy o mši svaté" /ke stažení/ - eucharistie_uvahy.doc [ 120.5 kB, DOC ] - eucharistie_uvahy.pdf [ 162.86 kB, PDF ]

Řeckokatolická farnost při kostele sv. Michaela, archanděla v Otrokovicích www.reckokatolici-otrokovice.cz

Víra na Internetu - - - Katolický týdeník Salesiánský klub mládeže Zlín Proglas TV NOE

Farnost sv. Vojtěcha - Otrokovice | Původní stránky | zapnout grafiku | klasická verze  | Code by PCHweb