AKTUÁLNÍ INFORMACE NAŠÍ FARNOSTI

Ohlášky: 3. neděle v mezidobí, 21. 1. 2018

• Měsíční sbírka vynesla 20 660,- Kč. Z kasičky u jesliček bylo vybráno celkem 23 560,- Kč. Výtěžek Tříkrálové sbírky činil 293 798,- Kč.
  • Louskáček - setkání vedoucích je tuto neděli v 16:30 hod. v suterénu.
  • Od této středy opět začínají pravidelné zkoušky chrámového sboru.
  • Ve čtvrtek je svátek Obrácení sv. Pavla a končí týden modliteb za jednotu křesťanů.
  • Ve čtvrtek proběhne v 18:30 poslední formační setkání. Od dalšího čtvrtku se budou společenství střídat každých čtrnáct dní jako původně.
  • Bohoslužba se sv. přijímáním na Senioru C je v pátek ve 14:00 hod.
  • Modlitební Triduum matek se bude konat v pátek přede mší sv. v 17:00, v sobotu po ranní mši sv. v 8:15 a v neděli v 17:00.

• 27. 1. jste zváni na Sokolovnu na 14. Tomáckou zábavu s tématem „Mafia".
  • 3. 2. Proběhne ve Šternberku tradiční Hromniční pouť matek.
  • 3. 2. je na Besedě duchovní obnova Otcovo srdce. Hlavním hostem bude Pavol Strežo. Seminář začne v 9:00 ráno a ukončen bude mší svatou v 17:00. Ta bude sloužena ve farním kostele. Přihlášení, případně oběd lze nahlásit přes webové stránky nadačního fondu Credo. Vstup je zdarma.
  • K přípravě na svátost biřmování se lze přihlašovat od 15 let. Přihlášení proběhne individuálně formou rozhovoru s knězem. Kontakt: 731 621 127, faotrokovice@ado.cz. Prozatím jsou přihlášeni: Kamila Hudečková, Jarmila Vránová, Iveta Piňosová, Václav Šmika, Pavel Vlk, Martin Půl, Tomáš Janeček, Kristýna Zaoralová, Eva Botková, Kristýna Petrová.

Text „Úvahy o mši svaté" /ke stažení/ - eucharistie_uvahy.doc [ 120.5 kB, DOC ] - eucharistie_uvahy.pdf [ 162.86 kB, PDF ]

Řeckokatolická farnost při kostele sv. Michaela, archanděla v Otrokovicích www.reckokatolici-otrokovice.cz

Víra na Internetu - - - Katolický týdeník Salesiánský klub mládeže Zlín Proglas TV NOE

Farnost sv. Vojtěcha - Otrokovice | Původní stránky | zapnout grafiku | klasická verze  | Code by PCHweb