slavnost Zjevení Páně, 6. 1. 2019

• Tuto neděli v 17:00 je Novoroční koncert Magna Mysteria a Entuziastů. Vstupné je dobrovolné a bude využito na opravy střechy sv. Michaela.
  • Tuto neděli po mši sv. se prodávají lístky na Tomáckou zábavu.
  • V pondělí 7. 1. je v suterénu v 16:00 další setkání seniorů.
  • Pastorační rada je v pondělí 7. 1. Zváni jsou všichni, kdo mají návrh k tématu evangelizace ve farnosti. Proto bude mše sv. u sv. Vojtěcha. Po ní následuje v 18:45 adorace. Pak program pokračuje v suterénu.
  • V pátek 11. 1. je po mši sv. v učebně další setkání s biřmovanci.
  • Příští neděli je svátek Křtu Páně a bude měsíční sbírka na opravu střechy sv. Michaela. Během svátků se při sbírkách vybralo 52 700,- Kč.
  • V sobotu 19. ledna bude naše farnost hostit setkání modlitebních společenství. Zúčastnit se může každý, koho zaujme program, který začíná ve 13:00 hod. Hostem setkání je o. Ján Buc a David Loula.
  • Arcibiskupství olomoucké vyhlašuje výběrové řízení na místo ředitele Církevní základní a mateřské školy ve Zlíně.
  • Na stolíku jsou k dispozici letáčky na podporu nadace Lumen Christi, která rozšiřuje křesťanskou zvukovou knihovnu pro zrakově postižené.
  • Charita děkuje koledníkům, vedoucím skupinek a dárcům za spolupráci. Ke komu se koledníci nedostavili, může přispět do kasičky na stolíku.