P. Mgr. Josef Zelinka

NA FAŘE

Pondělí a Středa

9 - 10  a  15 - 16  hod.

Žádost o křest je třeba nahlásit aspoň 1 měsíc předem.

Žádost o svatbu je třeba nahlásit aspoň 3 měsíce předem.

Římskokatolická farnost sv. Vojtěcha - Otrokovice

KLUB MAMINEK

- - -

Program je zaměřený i pro maminky. Připraveny jsou zajímavé přednášky a besedy s odborníky na témata z oblasti psychologie, zdraví, výživy…Pro děti je přichystaný koberec s hračkami, skluzavkou, trampolínou, odrážedly… Společně zpíváme písničky, učíme se ukazovací říkanky nebo hrajeme hry. Oblíbená je hra s padákem, která poskytuje dětem obrovskou radost z pohybu. Jindy je pro děti připraveno tvoření, které zvládnou samy či s pomocí maminky, anebo pohádka s maňásky. Při pěkném počasí využíváme ke hrám hřiště za kostelem. Na konci školního roku pořádáme Výlet za pokladem.Klub maminek navštěvují především maminky s dětmi na rodičovské dovolené, ale občas k nám zavítají také tatínci nebo babičky. Scházíme se každé úterý od 9 do 11 hodin v suterénu kostela sv. Vojtěcha.

Klub maminek se zapojuje také do dění ve farnosti – adorační den, křížová cesta, vystoupení na Mikulášské besídce, Živý Betlém apod. Naše farnost si v roce 2002 adoptovala na dálku chlapce Ashwina z Indie a náš klub si vzal na starosti obstarávání financí. Ty získáváme prodejem vánočních a velikonoční přání a dekorací, které vlastnoručně vyrábíme.

Klub maminek funguje v naší farnosti od roku 2001. Od roku 2007 je zaregistrován pod Centrem pro rodinu ve Zlíně, které nám zprostředkovává nabídku kurzů a přednášek, či zapůjčení různých materiálů na tvoření.

Zvány jsou také nové maminky z naší farnosti. Přijďte mezi nás a najdete si nové přítelkyně a vaše děti nové kamarády.

Kontaktní osoba: Kateřina Černošková

Ukázky z Mikulášských besídek:

www.youtube.com/watch?v=u7kaMBtWMj0

www.youtube.com/embed/no9K-q-XLjE

DOPORUČUJEME

www.cpr-zlin.cz

www.rodinavezline.cz

www.rodinnepasy.cz

TV NOEKatolický týdeník Proglas Salesiánský klub mládeže Zlín Víra na Internetu Ambit - - -

Římskokatolická farnost sv. Vojtěcha - Otrokovice © 2008 | Code by pchweb.cz